Czekoladki czy cukierki?

Oto wielki dylemat, przed którym i ty możesz niebawem się znaleźć. Oto będziesz musiał zdecydować, czy wybrać czekoladki reklamowe, czy może cukierki z nadrukiem? Dla swojej firmy rzecz jasna. Firmy, która dopiero rozpoczyna rozwijanie skrzydeł i będzie wysoko pięła się na sam szczyt popularności. Pomożemy wam dziś zdecydować, które słodycze reklamowe najlepiej sprawdzają się w określonych warunkach. Wszystko po to, byście mogli świadomie je zamawiać. Zarówno czekoladki reklamowe, jak i same cukierki, są dziś oferowane w przynajmniej kilkunastu różnych odmianach. Są to przede wszystkim czekoladki mleczne, gorzkie, nadziewane, a także kombinowane, czyli będące połączeniem kilku lub więcej smaków. Na drugim końcu osi znajdują się cukierki reklamowe. Mogą być duże lub małe, twarde lub miękkie. Zazwyczaj jednak będą to albo owocowe landrynki, lub mleczne i miękkie krówki. Które wybrać? Oto nasze wskazania.

Czekoladki reklamowe niewątpliwie kuszą swoim smakiem. Niestety będą one droższym wyborem niż cukierki. Dlaczego? Czekoladki mają znacznie większa masę, a przez to i ciężar. Oznacza to, że na 1 kg czekoladek wchodzi znacznie mniej sztuk, niż liczba cukierków na jeden kg. Będzie to miało duże znaczenie wtedy, kiedy chcesz słodyczami obdarować jak największą liczbę osób. Cukierki reklamowe idealnie się wówczas sprawdzają. Są niewielkie, jest ich dużo, są tanie oraz możesz zamówić miks smaków. Prawda że brzmi apetycznie? Takie też również są cukierki. Możesz się nimi delektować bez ograniczeń. Niska zawartość tłuszczu sprawia, że są znacznie mniej kaloryczne niż czekoladki reklamowe.

Czy podjąłeś teraz decyzję o tym, aby zamienić czekoladki na rzecz cukierków? Zanim o tym zdecydujesz ostatecznie, zapamiętaj jedną ważną rzecz. Cukierki reklamowe doskonale nadają się do wykorzystywania w dużych ilościach. Są ekonomiczne i poręczne. Jednak kiedy chcesz naprawdę kogoś docenić, powinieneś wybrać właśnie czekoladki reklamowe. Są one droższe, jednak prezentują już nieco inny standard. Jest ich mniej, mają wyższą cenę i bardziej urozmaicony smak. Dodatkowo, masz w wielu firmach możliwość wybierania czekoladek reklamowych w dziesiątkach różnych smaków. Powstają takie kombinacje jak czekoladki o smaku chilli lub z dodatkiem gałki muszkatołowej. Kiedy to wszystko zostanie dokładnie i elegancko zapakowane, nie będziesz musiał martwić się o to, czy twoja firma będzie pozytywnie postrzegana przez partnerów. Będziesz miał to gwarantowane niczym w banku. A promesą będą właśnie czekoladki reklamowe, od których klienci nie będą mogli się oderwać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *