Pracuj wydajniej

Zarządzaj łatwo i intuicyjne swoją stroną internetową.


Zaprojektowany aby ułatwić zarządzanie stroną internetową.

Funkcja Touch Edit
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, zmiany na swojej stronie nanosisz w intuicyjny i wygodny sposób. Z łatwością zaktualizujesz treść artykułu, zmienisz baner, czy dodasz zdjęcia do galerii. Wybierasz co chcesz zmienić i po prostu to robisz, chwytasz kursorem i przenosisz w odpowiednie miejsce.

Graficzny edytor tekstu
Graficzny edytor tekstu, zastosowany w naszym systemie oraz jego prosta obsługa umożliwia naszym klientom samodzielne dodawanie treści na wdrożoną stronę www. Edytor nie wymaga znajomości programowania czy języka HTML. Praca na nim opiera się na podstawowej obsłudze komputera wraz ze znajomością edytora tekstu np. Word.

Możliwość zaprojektowania nowych unikalnych funkcji
AmakronCMS nie posiada funkcjonalności jakich potrzebujesz? To nie problem. Zaprojektujemy i wdrożymy ją dla Ciebie wg konkretnej specyfikacji.

Wersja responsywna (mobilna)
System AmakronCMS jest przygotowany do obsługi na urządzeniach mobilnych (responsywość). Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twoja strona internetowa oraz panel administracyjny będzie się dobrze wyświetlać nie tylko na komputerach i laptopach, ale także na smartfonach i tabletach.

Widżety
Istnieje możliwość dodania widżetów takich serwisów jak Facebook, Twitter, Youtube i innych.

Projekt graficzny
Wykonujemy profesjonalne strony internetowe w oparciu o indywidualny projekt graficzny, o rozbudowanej strukturze i funkcjonalności. W pełni odzwierciedlamy indywidualne potrzeby klienta. Łączymy innowacyjne formy z przejrzystą i prostą nawigacją. Na życzenie klienta możemy wdrożyć również stronę internetową z gotowego szablonu lub projektu graficznego.
"Kreacja jest naszą pasją. Gdybyśmy nie kochali tego, co robimy, nie byłoby nas tu."
AmakronCMS

Wypróbuj
AmakronCMS

Łatwy i intuicyjny system zarządzania stroną internetową.

© 2016 Amakron.pl