Cennik

Zacznij korzystać z AmakronCMS Przez 14 dni kompletnie za darmo.


Starter
Free
AmakronCMS
14 dni za darmo
Zakładam
Silver
699 zł
Twoja strona + hosting
* Oferta promocyjna
Przykładowa strona
Gold
od2199 zł
Twoja strona + hosting
* Dla najbardziej wymagających
Przykładowa strona
Pakiet Starter
Przygotowany z myślą o użytkownikach, którzy przeszukują w Internecie idealnego systemu do zarządzania swoją stroną www. Pakiet Starter pozwala na zaznajomienie się z systemem AmakronCMS, poznania jego funkcjonalności i zaprzyjaźnienia się z nim. Praca z systemem AmakronCMS jes łatwa, lekka i przyjemna. Wszystkie nasze strony oraz zarządzanie systemem jest Responsywne (dostosowuje się do przeglądania na urządzeniach mobilnych - telefonach komórkowych, tabletach etc...) Kiedy poznasz bliżej nasz AmakronCMS, nie będziesz już szukał innego systemu. Taki właśnie jest system AmakronCMS - IDEALNY ;)

Poznaj komponenty

Pakiet Silver
Powstał dla osób, które potrzebują zmienić swoją dotychczasową STANDARDOWĄ stronę na stronę RESPONSYWNĄ (dostosowującĄ się do przeglądania na urządzeniach mobilnych - telefonach komórkowych, tabletach etc...) o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej funkcjonalności. Dzięki systemowi AmakronCMS dostosowujemy wygląd przyszłej strony internetowej poprzez zmianę zdjęć w nagłówku, dopasowaniem kolorów, zmianą tła, umieszczeniem logo oraz uzupełnieniem treści. Strona ma w standardzie wprowadzone 4 podstrony (Strona główna, O nas, Galeria, Kontakt). Stronę można łatwo rozbudować o większą ilość podstron za pomocą panelu AmakronCMS. Za jedyne 499 zł otrzymujesz w pełni działającą stronę www, której późniejszą organizacją jeśli będziesz zajmował się zupełnie sam. Dodatkowo umiesczamy ją w Internecie na naszym stabilnym serwerze bez którego nie mogła by ona działać, zkupujemy domenę oraz zajmujemy się jej konfiguracją. Przeszkolenie z zakresu użytkowania systemu AmakronCMS? nie ma sprawy - Zajmiemy się tym nieodpłatnie.

Poznaj komponenty

Pakiet Gold Pro
Dla najbardziej wymagających użytkowników. Wszystko zostawiasz na naszej głowie. Przygotwujemy indywidualny projekt przyszłej strony www, zajmujemy się implementowaniem funkcjonalności, które wyniosą Twoją stronę ponad przeciętność. Organizujemy bloki, działamy w sposób przemyślany i kompleksowy. Wprowadzamy wszelkie informacje w serwisie, uzupełniamy podstrony dostarczoną treścią, tworzymy galerie i organizujemy zdjęcia. Przed przystąpieniem do projektowania wysyłamy formularz do wypełnienia abyś mógł szczegółowo sprecyzować wymagania. Następnie przystępujemy do programowania systemu AmakronCMS tak aby btł DOPASOWANY DO TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI - POPROSTU IDEALNY ;)

Poznaj komponenty

"Kreacja jest naszą pasją. Gdybyśmy nie kochali tego, co robimy, nie byłoby nas tu."
AmakronCMS

Wypróbuj
AmakronCMS

Łatwy i intuicyjny system zarządzania stroną internetową.

© 2016 Amakron.pl